Aktuell lokal tid her Emiliano Zapata, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Emiliano Zapata? Svar: Emiliano Zapata (Nuevo León) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Emiliano Zapata tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Emiliano Zapata info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 174 = 0.055‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 454 m |
| GPS-koordinater | 25° 54' 37" Nord, 100° 16' 50" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2881 km (1790.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7126.1 km (4428 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Emiliano Zapata som standard by
Tid på dagen i Emiliano Zapata nå
![]() 05:49 |
![]() |
![]() 19:27 |

= 0.055‰ MEX Befolkning



