Aktuell lokal tid her Empalme Escobedo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Empalme Escobedo? Svar: Empalme Escobedo (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Empalme Escobedo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Empalme Escobedo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 12 968 = 0.115‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1789 m |
| GPS-koordinater | 20° 40' 21" Nord, 100° 44' 48.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2298.6 km (1428.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7708.5 km (4789.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Empalme Escobedo som standard by
Tid på dagen i Empalme Escobedo nå
![]() 06:01 |
![]() |
![]() 19:19 |

= 0.115‰ MEX Befolkning



