Aktuell lokal tid her Empalme, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Empalme? Svar: Empalme (Sonora) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Empalme tidsendringer 2026, 2027 (America/Hermosillo) »
| Empalme info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 38 599 = 0.343‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 33 m |
| GPS-koordinater | 27° 57' 42" Nord, 110° 48' 50.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3109 km (1931.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6898 km (4286.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Empalme som standard by
Tid på dagen i Empalme nå
![]() 05:27 |
![]() |
![]() 19:14 |

= 0.343‰ MEX Befolkning



