Aktuell lokal tid her Escárcega, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Escárcega? Svar: Escárcega (Campeche) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Escárcega tidsendringer 2026, 2027 (America/Merida) »
| Escárcega info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 28 159 = 0.25‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 83 m |
| GPS-koordinater | 18° 36' 32.1" Nord, 90° 44' 43.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2069.1 km (1285.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7937.9 km (4932.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Escárcega som standard by
Tid på dagen i Escárcega nå
![]() 05:25 |
![]() |
![]() 18:35 |

= 0.25‰ MEX Befolkning



