Aktuell lokal tid her Espita, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Espita? Svar: Espita (Yucatán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Espita tidsendringer 2026, 2027 (America/Merida) »
| Espita info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 960 = 0.089‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 23 m |
| GPS-koordinater | 21° 0' 36.4" Nord, 88° 18' 24.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2336.1 km (1451.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7671 km (4766.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Espita som standard by
Tid på dagen i Espita nå
![]() 05:11 |
![]() |
![]() 18:30 |

= 0.089‰ MEX Befolkning



