Aktuell lokal tid her Esqueda, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Esqueda? Svar: Esqueda (Sonora) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Esqueda tidsendringer 2026, 2027 (America/Hermosillo) »
| Esqueda info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 119 = 0.054‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1204 m |
| GPS-koordinater | 30° 43' 26.8" Nord, 109° 35' 21.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3416.2 km (2122.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6590.9 km (4095.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Esqueda som standard by
Tid på dagen i Esqueda nå
![]() 05:16 |
![]() |
![]() 19:15 |

= 0.054‰ MEX Befolkning



