Aktuell lokal tid her Estación Coahuila, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Estación Coahuila? Svar: Estación Coahuila (Baja California) ligger i "PDT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Estación Coahuila vil bytte til vintertid på 02:00, Søndag, 01 november 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 154 dag, 22 time (r), 36 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Estación Coahuila tidsendringer 2026, 2027 (America/Tijuana) »
| Estación Coahuila info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 596 = 0.068‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 12 m |
| GPS-koordinater | 32° 11' 34.9" Nord, 114° 59' 57.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3579.5 km (2224.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6427.5 km (3993.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Estación Coahuila som standard by
Tid på dagen i Estación Coahuila nå
![]() 05:34 |
![]() |
![]() 19:40 |

= 0.068‰ MEX Befolkning



