Aktuell lokal tid her Estación Ruiz, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Estación Ruiz? Svar: Estación Ruiz (Nayarit) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Estación Ruiz tidsendringer 2026, 2027 (America/Mazatlan) »
| Estación Ruiz info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 12 745 = 0.113‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 33 m |
| GPS-koordinater | 21° 57' 3.9" Nord, 105° 8' 37.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2440.7 km (1516.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7566.3 km (4701.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Estación Ruiz som standard by
Tid på dagen i Estación Ruiz nå
![]() 05:16 |
![]() |
![]() 18:39 |

= 0.113‰ MEX Befolkning



