Aktuell lokal tid her Ex-Hacienda Santa Inés, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ex-Hacienda Santa Inés? Svar: Ex-Hacienda Santa Inés (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ex-Hacienda Santa Inés tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ex-Hacienda Santa Inés info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 013 = 0.045‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2244 m |
| GPS-koordinater | 19° 42' 24" Nord, 99° 4' 21" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2191.2 km (1361.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7815.9 km (4856.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ex-Hacienda Santa Inés som standard by
Tid på dagen i Ex-Hacienda Santa Inés nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:10 |

= 0.045‰ MEX Befolkning



