Aktuell lokal tid her Ex-Rancho San Dimas, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ex-Rancho San Dimas? Svar: Ex-Rancho San Dimas (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:30 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ex-Rancho San Dimas tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ex-Rancho San Dimas info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 371 = 0.074‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2586 m |
| GPS-koordinater | 19° 10' 26" Nord, 99° 33' 55" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2131.9 km (1324.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7875.1 km (4893.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ex-Rancho San Dimas som standard by
Tid på dagen i Ex-Rancho San Dimas nå
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.074‰ MEX Befolkning



