Aktuell lokal tid her Ezequiel Montes, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ezequiel Montes? Svar: Ezequiel Montes (Querétaro) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ezequiel Montes tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ezequiel Montes info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 12 443 = 0.111‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1982 m |
| GPS-koordinater | 20° 39' 52.6" Nord, 99° 53' 49.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2297.7 km (1427.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7709.4 km (4790.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ezequiel Montes som standard by
Tid på dagen i Ezequiel Montes nå
![]() 05:58 |
![]() |
![]() 19:16 |

= 0.111‰ MEX Befolkning



