Aktuell lokal tid her Fortín de las Flores, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Fortín de las Flores? Svar: Fortín de las Flores (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Fortín de las Flores tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Fortín de las Flores info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 21 370 = 0.19‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1048 m |
| GPS-koordinater | 18° 54' 29" Nord, 97° 0' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2102.4 km (1306.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7904.7 km (4911.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Fortín de las Flores som standard by
Tid på dagen i Fortín de las Flores nå
![]() 05:50 |
![]() |
![]() 19:01 |

= 0.19‰ MEX Befolkning



