Aktuell lokal tid her Fraccionamiento Colinas del Sol, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Fraccionamiento Colinas del Sol? Svar: Fraccionamiento Colinas del Sol (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Fraccionamiento Colinas del Sol tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Fraccionamiento Colinas del Sol info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 640 = 0.059‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2622 m |
| GPS-koordinater | 19° 22' 20" Nord, 99° 44' 25" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2154 km (1338.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7853.1 km (4879.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Fraccionamiento Colinas del Sol som standard by
Tid på dagen i Fraccionamiento Colinas del Sol nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.059‰ MEX Befolkning



