Aktuell lokal tid her Fraccionamiento Geovillas los Pinos, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Fraccionamiento Geovillas los Pinos? Svar: Fraccionamiento Geovillas los Pinos (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Fraccionamiento Geovillas los Pinos tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Fraccionamiento Geovillas los Pinos info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 12 840 = 0.114‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 19 m |
| GPS-koordinater | 19° 13' 2" Nord, 96° 13' 35" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2136.8 km (1327.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7870.3 km (4890.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Fraccionamiento Geovillas los Pinos som standard by
Tid på dagen i Fraccionamiento Geovillas los Pinos nå
![]() 05:46 |
![]() |
![]() 18:58 |

= 0.114‰ MEX Befolkning



