Aktuell lokal tid her Fraccionamiento la Trinidad, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Fraccionamiento la Trinidad? Svar: Fraccionamiento la Trinidad (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Fraccionamiento la Trinidad tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Fraccionamiento la Trinidad info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 230 = 0.091‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2269 m |
| GPS-koordinater | 19° 49' 45" Nord, 99° 4' 58" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2204.8 km (1370 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7802.3 km (4848.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Fraccionamiento la Trinidad som standard by
Tid på dagen i Fraccionamiento la Trinidad nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.091‰ MEX Befolkning



