Aktuell lokal tid her Fraccionamiento Metrópolis II, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Fraccionamiento Metrópolis II? Svar: Fraccionamiento Metrópolis II (Michoacán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Fraccionamiento Metrópolis II tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Fraccionamiento Metrópolis II info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 973 = 0.053‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1908 m |
| GPS-koordinater | 19° 45' 23" Nord, 101° 12' 16" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2196.7 km (1365 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7810.4 km (4853.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Fraccionamiento Metrópolis II som standard by
Tid på dagen i Fraccionamiento Metrópolis II nå
![]() 06:05 |
![]() |
![]() 19:19 |

= 0.053‰ MEX Befolkning



