Aktuell lokal tid her Fraccionamiento Real Palmas, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Fraccionamiento Real Palmas? Svar: Fraccionamiento Real Palmas (Nuevo León) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Fraccionamiento Real Palmas tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Fraccionamiento Real Palmas info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 34 636 = 0.308‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 389 m |
| GPS-koordinater | 25° 54' 15" Nord, 100° 9' 35" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2880.3 km (1789.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7126.8 km (4428.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Fraccionamiento Real Palmas som standard by
Tid på dagen i Fraccionamiento Real Palmas nå
![]() 05:49 |
![]() |
![]() 19:27 |

= 0.308‰ MEX Befolkning



