Aktuell lokal tid her Fresnillo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Fresnillo? Svar: Fresnillo (Zacatecas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Fresnillo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Fresnillo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 105 488 = 0.938‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2189 m |
| GPS-koordinater | 23° 10' 52.5" Nord, 102° 52' 16.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2577.5 km (1601.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7429.5 km (4616.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Fresnillo som standard by
Tid på dagen i Fresnillo nå
![]() 06:05 |
![]() |
![]() 19:32 |

= 0.938‰ MEX Befolkning



