Aktuell lokal tid her Frontera Comalapa, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Frontera Comalapa? Svar: Frontera Comalapa (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Frontera Comalapa tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Frontera Comalapa info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 18 704 = 0.166‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 619 m |
| GPS-koordinater | 15° 39' 37.7" Nord, 92° 8' 34.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1741.3 km (1082 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8265.8 km (5136.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Frontera Comalapa som standard by
Tid på dagen i Frontera Comalapa nå
![]() 05:36 |
![]() |
![]() 18:35 |

= 0.166‰ MEX Befolkning



