Aktuell lokal tid her Frontera Corozal, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Frontera Corozal? Svar: Frontera Corozal (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Frontera Corozal tidsendringer 2026, 2027 (America/Guatemala) »
| Frontera Corozal info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 184 = 0.046‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 113 m |
| GPS-koordinater | 16° 49' 16" Nord, 90° 53' 25" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1870.3 km (1162.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8136.7 km (5055.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Frontera Corozal som standard by
Tid på dagen i Frontera Corozal nå
![]() 05:29 |
![]() |
![]() 18:32 |

= 0.046‰ MEX Befolkning



