Aktuell lokal tid her Frontera, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Frontera? Svar: Frontera (Tabasco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:17 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Frontera tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Frontera info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 22 621 = 0.201‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 5 m |
| GPS-koordinater | 18° 32' 35.7" Nord, 92° 38' 43.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2061.8 km (1281.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7945.2 km (4936.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Frontera som standard by
Tid på dagen i Frontera nå
![]() 05:33 |
![]() |
![]() 18:43 |

= 0.201‰ MEX Befolkning



