Aktuell lokal tid her Fuentes del Valle, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Fuentes del Valle? Svar: Fuentes del Valle (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Fuentes del Valle tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Fuentes del Valle info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 74 087 = 0.659‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2256 m |
| GPS-koordinater | 19° 37' 57" Nord, 99° 8' 19" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2182.9 km (1356.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7824.1 km (4861.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Fuentes del Valle som standard by
Tid på dagen i Fuentes del Valle nå
![]() 05:57 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.659‰ MEX Befolkning



