Aktuell lokal tid her Galaxia Bonito Jalisco, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Galaxia Bonito Jalisco? Svar: Galaxia Bonito Jalisco (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Galaxia Bonito Jalisco tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Galaxia Bonito Jalisco info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 082 = 0.081‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1521 m |
| GPS-koordinater | 20° 30' 18" Nord, 103° 12' 17" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2279.9 km (1416.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7727.1 km (4801.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Galaxia Bonito Jalisco som standard by
Tid på dagen i Galaxia Bonito Jalisco nå
![]() 06:11 |
![]() |
![]() 19:28 |

= 0.081‰ MEX Befolkning



