Aktuell lokal tid her Galaxia la Noria, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Galaxia la Noria? Svar: Galaxia la Noria (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Galaxia la Noria tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Galaxia la Noria info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 681 = 0.051‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1565 m |
| GPS-koordinater | 20° 27' 26" Nord, 103° 25' 8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2274.6 km (1413.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7732.4 km (4804.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Galaxia la Noria som standard by
Tid på dagen i Galaxia la Noria nå
![]() 06:12 |
![]() |
![]() 19:29 |

= 0.051‰ MEX Befolkning



