Aktuell lokal tid her Galeana, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Galeana? Svar: Galeana (Nuevo León) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Galeana tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Galeana info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 292 = 0.056‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1641 m |
| GPS-koordinater | 24° 49' 35.1" Nord, 100° 4' 40.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2760.4 km (1715.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7246.6 km (4502.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Galeana som standard by
Tid på dagen i Galeana nå
![]() 05:50 |
![]() |
![]() 19:24 |

= 0.056‰ MEX Befolkning



