Aktuell lokal tid her García, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her García? Svar: García (Nuevo León) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» García tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| García info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 26 950 = 0.24‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 716 m |
| GPS-koordinater | 25° 48' 41.3" Nord, 100° 35' 38.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2870 km (1783.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7137.1 km (4434.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still García som standard by
Tid på dagen i García nå
![]() 05:51 |
![]() |
![]() 19:28 |

= 0.24‰ MEX Befolkning



