Aktuell lokal tid her Garza García, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Garza García? Svar: Garza García (Nuevo León) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Garza García tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Garza García info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 130 646 = 1.162‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 621 m |
| GPS-koordinater | 25° 39' 13.8" Nord, 100° 22' 39.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2852.4 km (1772.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7154.6 km (4445.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Garza García som standard by
Tid på dagen i Garza García nå
![]() 05:50 |
![]() |
![]() 19:27 |

= 1.162‰ MEX Befolkning



