Aktuell lokal tid her General Escobedo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her General Escobedo? Svar: General Escobedo (Nuevo León) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» General Escobedo tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| General Escobedo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 308 206 = 2.74‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 498 m |
| GPS-koordinater | 25° 47' 42.6" Nord, 100° 18' 52.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2868.2 km (1782.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7138.9 km (4435.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still General Escobedo som standard by
Tid på dagen i General Escobedo nå
![]() 05:49 |
![]() |
![]() 19:27 |

= 2.74‰ MEX Befolkning



