Aktuell lokal tid her General Teran, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her General Teran? Svar: General Teran (Nuevo León) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» General Teran tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| General Teran info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 487 = 0.067‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 316 m |
| GPS-koordinater | 25° 15' 30.9" Nord, 99° 41' 1.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2808.5 km (1745.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7198.6 km (4473 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still General Teran som standard by
Tid på dagen i General Teran nå
![]() 05:48 |
![]() |
![]() 19:24 |

= 0.067‰ MEX Befolkning



