Aktuell lokal tid her General Zuazua, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her General Zuazua? Svar: General Zuazua (Nuevo León) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» General Zuazua tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| General Zuazua info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 663 = 0.05‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 363 m |
| GPS-koordinater | 25° 53' 43.3" Nord, 100° 6' 24.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2879.3 km (1789.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7127.8 km (4429 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still General Zuazua som standard by
Tid på dagen i General Zuazua nå
![]() 05:48 |
![]() |
![]() 19:27 |

= 0.05‰ MEX Befolkning



