Aktuell lokal tid her Gomez Palacio, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Gomez Palacio? Svar: Gomez Palacio (Durango) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Gomez Palacio tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Gomez Palacio info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 228 577 = 2.032‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1135 m |
| GPS-koordinater | 25° 34' 11.5" Nord, 103° 29' 45.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2843.1 km (1766.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7164 km (4451.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Gomez Palacio som standard by
Tid på dagen i Gomez Palacio nå
![]() 06:03 |
![]() |
![]() 19:40 |

= 2.032‰ MEX Befolkning



