Aktuell lokal tid her Granjas Ampliación Santa Rosa, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Granjas Ampliación Santa Rosa? Svar: Granjas Ampliación Santa Rosa (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Granjas Ampliación Santa Rosa tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Granjas Ampliación Santa Rosa info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 821 = 0.052‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2238 m |
| GPS-koordinater | 19° 35' 34" Nord, 98° 58' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2178.5 km (1353.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7828.5 km (4864.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Granjas Ampliación Santa Rosa som standard by
Tid på dagen i Granjas Ampliación Santa Rosa nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:10 |

= 0.052‰ MEX Befolkning



