Aktuell lokal tid her Gustavo Díaz Ordaz, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Gustavo Díaz Ordaz? Svar: Gustavo Díaz Ordaz (Tamaulipas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Gustavo Díaz Ordaz tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Gustavo Díaz Ordaz info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 12 698 = 0.113‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 45 m |
| GPS-koordinater | 26° 13' 53.7" Nord, 98° 35' 44.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2916.7 km (1812.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7090.4 km (4405.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Gustavo Díaz Ordaz som standard by
Tid på dagen i Gustavo Díaz Ordaz nå
![]() 05:42 |
![]() |
![]() 19:21 |

= 0.113‰ MEX Befolkning



