Aktuell lokal tid her Gutiérrez Zamora, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Gutiérrez Zamora? Svar: Gutiérrez Zamora (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Gutiérrez Zamora tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Gutiérrez Zamora info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 14 735 = 0.131‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 12 m |
| GPS-koordinater | 20° 27' 12.5" Nord, 97° 5' 9.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2274.2 km (1413.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7732.8 km (4805 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Gutiérrez Zamora som standard by
Tid på dagen i Gutiérrez Zamora nå
![]() 05:47 |
![]() |
![]() 19:04 |

= 0.131‰ MEX Befolkning



