Aktuell lokal tid her Hacienda Santa Fe, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Hacienda Santa Fe? Svar: Hacienda Santa Fe (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Hacienda Santa Fe tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Hacienda Santa Fe info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 86 935 = 0.773‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1559 m |
| GPS-koordinater | 20° 31' 5" Nord, 103° 22' 50" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2281.4 km (1417.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7725.7 km (4800.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Hacienda Santa Fe som standard by
Tid på dagen i Hacienda Santa Fe nå
![]() 06:12 |
![]() |
![]() 19:29 |

= 0.773‰ MEX Befolkning



