Aktuell lokal tid her Halachó, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Halachó? Svar: Halachó (Yucatán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:16 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Halachó tidsendringer 2026, 2027 (America/Merida) »
| Halachó info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 165 = 0.081‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 11 m |
| GPS-koordinater | 20° 28' 39.7" Nord, 90° 4' 51.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2276.9 km (1414.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7730.2 km (4803.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Halachó som standard by
Tid på dagen i Halachó nå
![]() 05:19 |
![]() |
![]() 18:36 |

= 0.081‰ MEX Befolkning



