Aktuell lokal tid her Héctor Caballero, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Héctor Caballero? Svar: Héctor Caballero (Nuevo León) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Héctor Caballero tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Héctor Caballero info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 812 = 0.052‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 429 m |
| GPS-koordinater | 25° 38' 8" Nord, 100° 7' 36" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2850.4 km (1771.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7156.7 km (4446.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Héctor Caballero som standard by
Tid på dagen i Héctor Caballero nå
![]() 05:49 |
![]() |
![]() 19:26 |

= 0.052‰ MEX Befolkning



