Aktuell lokal tid her Hermosillo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Hermosillo? Svar: Hermosillo (Baja California) ligger i "PDT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:17 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Hermosillo vil bytte til vintertid på 02:00, Søndag, 01 november 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 154 dag, 22 time (r), 42 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Hermosillo tidsendringer 2026, 2027 (America/Tijuana) »
| Hermosillo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 399 = 0.057‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 22 m |
| GPS-koordinater | 32° 30' 39.5" Nord, 114° 55' 22" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3614.9 km (2246.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6392.2 km (3971.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Hermosillo som standard by
Tid på dagen i Hermosillo nå
![]() 05:33 |
![]() |
![]() 19:41 |

= 0.057‰ MEX Befolkning



