Aktuell lokal tid her Heroica Alvarado, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Heroica Alvarado? Svar: Heroica Alvarado (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Heroica Alvarado tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Heroica Alvarado info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 21 518 = 0.191‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ <10 m |
| GPS-koordinater | 18° 46' 17.1" Nord, 95° 45' 42.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2087.2 km (1296.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7919.9 km (4921.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Heroica Alvarado som standard by
Tid på dagen i Heroica Alvarado nå
![]() 05:45 |
![]() |
![]() 18:55 |

= 0.191‰ MEX Befolkning



