Aktuell lokal tid her Heroica Caborca, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Heroica Caborca? Svar: Heroica Caborca (Sonora) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Heroica Caborca tidsendringer 2026, 2027 (America/Hermosillo) »
| Heroica Caborca info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 52 896 = 0.47‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 288 m |
| GPS-koordinater | 30° 43' 13.5" Nord, 112° 9' 30.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3415.8 km (2122.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6591.3 km (4095.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Heroica Caborca som standard by
Tid på dagen i Heroica Caborca nå
![]() 05:26 |
![]() |
![]() 19:25 |

= 0.47‰ MEX Befolkning



