Aktuell lokal tid her Heroica Ciudad de Tlaxiaco, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Heroica Ciudad de Tlaxiaco? Svar: Heroica Ciudad de Tlaxiaco (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Heroica Ciudad de Tlaxiaco tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Heroica Ciudad de Tlaxiaco info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 14 608 = 0.13‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2082 m |
| GPS-koordinater | 17° 16' 9" Nord, 97° 40' 49.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1920.2 km (1193.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8086.9 km (5025 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Heroica Ciudad de Tlaxiaco som standard by
Tid på dagen i Heroica Ciudad de Tlaxiaco nå
![]() 05:55 |
![]() |
![]() 19:00 |

= 0.13‰ MEX Befolkning



