Aktuell lokal tid her Heroica Guaymas, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Heroica Guaymas? Svar: Heroica Guaymas (Sonora) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Heroica Guaymas tidsendringer 2026, 2027 (America/Hermosillo) »
| Heroica Guaymas info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 103 449 = 0.92‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 7 m |
| GPS-koordinater | 27° 55' 9.4" Nord, 110° 53' 51.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3104.3 km (1928.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6902.7 km (4289.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Heroica Guaymas som standard by
Tid på dagen i Heroica Guaymas nå
![]() 05:27 |
![]() |
![]() 19:14 |

= 0.92‰ MEX Befolkning



