Aktuell lokal tid her Hidalgo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Hidalgo? Svar: Hidalgo (Nuevo León) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Hidalgo tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Hidalgo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 15 227 = 0.135‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 220 m |
| GPS-koordinater | 25° 51' 24.8" Nord, 99° 37' 6.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2875 km (1786.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7132 km (4431.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Hidalgo som standard by
Tid på dagen i Hidalgo nå
![]() 05:47 |
![]() |
![]() 19:25 |

= 0.135‰ MEX Befolkning



