Aktuell lokal tid her Hualahuises, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Hualahuises? Svar: Hualahuises (Nuevo León) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Hualahuises tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Hualahuises info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 439 = 0.048‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 409 m |
| GPS-koordinater | 24° 53' 8.6" Nord, 99° 40' 27.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2767 km (1719.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7240 km (4498.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Hualahuises som standard by
Tid på dagen i Hualahuises nå
![]() 05:49 |
![]() |
![]() 19:23 |

= 0.048‰ MEX Befolkning



