Aktuell lokal tid her Huamantla, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Huamantla? Svar: Huamantla (Tlaxcala) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Huamantla tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Huamantla info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 45 903 = 0.408‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2512 m |
| GPS-koordinater | 19° 18' 53.7" Nord, 97° 55' 23.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2147.6 km (1334.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7859.4 km (4883.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Huamantla som standard by
Tid på dagen i Huamantla nå
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 19:05 |

= 0.408‰ MEX Befolkning



