Aktuell lokal tid her Huautla de Jiménez, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Huautla de Jiménez? Svar: Huautla de Jiménez (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Huautla de Jiménez tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Huautla de Jiménez info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 972 = 0.089‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1696 m |
| GPS-koordinater | 18° 7' 53.4" Nord, 96° 50' 27.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2016 km (1252.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7991 km (4965.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Huautla de Jiménez som standard by
Tid på dagen i Huautla de Jiménez nå
![]() 05:50 |
![]() |
![]() 18:59 |

= 0.089‰ MEX Befolkning



