Aktuell lokal tid her Huejotzingo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Huejotzingo? Svar: Huejotzingo (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Huejotzingo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Huejotzingo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 21 763 = 0.194‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2277 m |
| GPS-koordinater | 19° 9' 34" Nord, 98° 24' 26.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2130.3 km (1323.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7876.7 km (4894.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Huejotzingo som standard by
Tid på dagen i Huejotzingo nå
![]() 05:55 |
![]() |
![]() 19:07 |

= 0.194‰ MEX Befolkning



