Aktuell lokal tid her Huejutla de Reyes, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Huejutla de Reyes? Svar: Huejutla de Reyes (Hidalgo) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Huejutla de Reyes tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Huejutla de Reyes info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 40 015 = 0.356‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 152 m |
| GPS-koordinater | 21° 8' 24" Nord, 98° 25' 10" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2350.5 km (1460.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7656.5 km (4757.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Huejutla de Reyes som standard by
Tid på dagen i Huejutla de Reyes nå
![]() 05:51 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.356‰ MEX Befolkning



