Aktuell lokal tid her Huixtla, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Huixtla? Svar: Huixtla (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Huixtla tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Huixtla info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 29 257 = 0.26‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 78 m |
| GPS-koordinater | 15° 8' 24.7" Nord, 92° 27' 57.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1683.4 km (1046 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8323.6 km (5172.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Huixtla som standard by
Tid på dagen i Huixtla nå
![]() 05:38 |
![]() |
![]() 18:36 |

= 0.26‰ MEX Befolkning



