Aktuell lokal tid her Hunucmá, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Hunucmá? Svar: Hunucmá (Yucatán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Hunucmá tidsendringer 2026, 2027 (America/Merida) »
| Hunucmá info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 22 288 = 0.198‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 7 m |
| GPS-koordinater | 21° 1' 2" Nord, 89° 52' 31.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2336.9 km (1452.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7670.2 km (4766 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Hunucmá som standard by
Tid på dagen i Hunucmá nå
![]() 05:17 |
![]() |
![]() 18:36 |

= 0.198‰ MEX Befolkning



